در حال انتقال به بانک ... processing...

چرا شمس تجهیز

21 تیر 1400 | 11:49
چرا شمس تجهیز

چگونه شرکت تولید کننده تجهیزات آشپزخانه صنعتی را انتخاب کنیم؟

 

ارکان اساسی برای انتخاب شرکت تولید کننده تجهیزات آشپزخانه صنعتی:


1. تجربه:

تجربه فرآیندی است که در این صنعت نقش مهمی را ایفا می کند.

تولید کننده ای که تجربه بالاتری دارد قطعا درک مناسب تری نسبت به اوضاع بازار و تجهیز کردن آشپزخانه صنعتی بر اساس نیاز شما و همچنین ایده های قابل قبول تری برای ارائه خواهد داشت.

گروه صنعتی شمس تجهیز دارای تجربه ی بالایی در زمینه ی تولید تجهیزات آشپزخانه صنعتی و تجهیز کردن کافی شاپ ها، رستوران ها و... می باشد و باتوجه به پروژه های متعددی که انجام داده درک کافی نسبت به شرایط بازار، تجهیز کردن و راه اندازی کافه رستوران شما را دارد.

 

2. مشاوره:

یکی از دغدغه های مدیرانی که میخواهند این کار را راه اندازی  کنند این است که، از کجا شروع کنم؟ برای شروع به چیز هایی نیاز دارم؟ و سوالاتی که برای شروع این کسب و کار پیش می آید.

بهتر است قبل از شروع کار و خرید تجهیزات مورد نیاز، حتما در رابطه با راه اندازی کسب و کار خودتان مشاوره بگیرید تا مسیری که پیش رو قرار دارد برایتان هموارتر شود. در کل شما می توانید با مشورت و مشاوره از اطلاعات و تجربه ی دیگران استفاده کنید تا درک و تصور بهتری از راه اندازی کار خودتان داشته باشید.

گروه صنعتی شمس تجهیز علاوه بر تجربه ی زیادی که دارد، در رابطه با راه اندازی و خرید تجهیزات، شما را مشاوره و راهنمایی می کند. با مشاوره ای که گروه ما در اختیار شما می گذارد باعث تسریع و راحتی در انتخاب شما عزیزان می شود. همچنین در هنگام مشاوره باتوجه به نوع کاربری و فضایی که در اختیار دارید، تجهیزاتی که مورد نیاز شما باشد را برایتان مشخص می کنیم تا به راحتی بتوانید تصمیم بگیرید و کار خود را بدون دغدغه شروع کنید.

 

3. تجهیزات:

اصلی ترین بخش این کار، تهیه تجهیزات برای آشپزخانه کافه رستوران ها می باشد. باید به این توجه داشت که بهتر است برای تهیه تجهیزات، شرکتی را انتخاب کنید که به خودیه خود تولید کننده باشد و 0 تا 100 تجهیزات و محصولات در آنجا تولید و پشتیبانی شود که این سبب راحتی و اطمینان بیشتر شما می شود. 

هنگام خرید تجهیزات باید توجه کنید که از چه متریالی ساخته شده ضخامت ورق های به کار برده شده چقدر هست و در کل کیفیت کالا را ارزیابی کنید چون کیفیت یکی از مهم ترین عواملی است که در این صنعت باید توجه کرد. و مبنا بر این است که رستورانی که راه اندازی میکنید قرار است سال ها برایتان کار کند و سود آوری داشته باشد پس کیفیت و کارایی تجهیزات بسیار مهم است.

گروه صنعتی شمس تجهیز تولید کننده ی تجهیزات آشپزخانه های صنعتی می باشد و تمام تجهیزات مورد نیاز را به خودی خود تولید میکند و تا راه اندازی رستورانتان در کنار شما حضور دارد و تجهیزات را بالاترین کیفیت به شما ارائه می دهد. گروه شمس تجهیز با بهترین متریال ها و بالا ترین ضخامت ورق های به کار برده شده تجهیزات خود را تولید می کند و هدف اصلی این مجموعه رضایت مشتریان می باشد.


4. گارانتی و خدمات پس از فروش:

اغلب مردم هنگام خرید تجهیزات دچار اشتباه می شوند و کالایی را می خرند ک قیمت پایین تری دارد، بدون اینکه توجه به کیفیت و گارانتی آن کنند اما با گذشت زمان دچار مشکل می شوند و باید هزینه ی بیشتری را برای تعمیر و تعویض قطعات بپردازند. گارانتی باعث تضمین کالا در زمانی معین و سبب اطمینان خاطر شما می شود.

مجموعه ما باتوجه به اینکه تمام تجهیزات را تولید می کند در نتیجه قیمت پایین تر و کیفیت بالایی دارد و تمام تجهیزات را با ضمانت به شما ارائه می دهد و آنها را گارانتی می کند.


آخرین دانستنی ها