در حال انتقال به بانک ... processing...

درباره ما

02 تیر 1400 | 15:47

آنچه باید درباره ما بدانید!

 

گروه تولیدی بازرگانی شمس تجهیز با سه دهه تجربه در زمینه طراحی و تولید تجهیزات آشپزخانه های صنعتی و در طی سال ها تجربه در این زمینه و با تجهیز رستوران، فست فود، کافی شاپ و ... رزومه های موفقی را به جای گذاشته است.

گروه تولیدی بازرگانی شمس تجهیز در زمینه طراحی، تولید، واردات تجهیزات صنعتی آشپزخانه، مشاوره و تجهیز آشپزخانه های رستوران، فست فود، کافی شاپ، هتل، تالار و ... فعالیت می نماید.

گروه تولیدی بازرگانی شمس تجهیز با بهره گیری از کادری مجرب و در سایه تلاش بسیار سهم به سزایی در ارتقاء صنعت تجهیزات آشپزخانه ها تحولی شگرف به وجود آورده است که حاصل تولید با دستگاه های بروز، واردات و ارائه محصولاتی کاربردی با طراحی زیبا و صرفه اقتصادی است.

هم اکنون شمس تجهیز بهترین انتخاب در بازار است و مشتریان عزیزمان ما را با نامی نیک، با کیفیت، قابل اعتماد و با اعتبار می شناسند.

گروه تولیدی بازرگانی شمس تجهیز با هدف ایجاد تنوع و حفظ ارزش های مشتری در جهت ارائه خدمات بهتر و محصولاتی کاربردی و با کیفیت وهدف از  رضایت مشتری قدم در عرصه گسترده تولید و واردات تجهیزات صنعتی آشپزخانه گذاشته است.

با آرزوی بهبود روز افزون فضای کسب و کار در صنعت تجهیزات آشپزخانه های صنعتی کشور عزیزمان گروه تولیدی بازرگانی شمس تجهیز آماده همکاری و خدمت رسانی به فعالین عزیز این حوزه می باشد.


درباره ما