در حال انتقال به بانک ... processing...

قوانین سایت

06 تیر 1400 | 09:24

قوانین استفاده از خدمات سایت شمس تجهیز :

 

1. گروه صنعتی شمس تجهیز تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است و درج هرگونه موارد سیاسی، غیر اخلاقی و مغایر با هنجارهای اجتماعی در نظرات باعث حذف حساب کاربر مورد نظر خواهد شد. 

 

2. استفاده از نام و نام‌ خانوادگی حقیقی و اطلاعاتی از قبیل شماره موبایل متعلق به فرد و آدرس معتبر افراد به منظور ثبت‌نام در سایت الزامی است. در صورت مشاهده کلمات نامناسب در نام کاربری، حساب كاربر حذف خواهد شد.

 

3. اطلاعات عضویت حقوقی حتما باید با مستندات درخواستی و بارگزاری شده کاربر مطابت داشته باشد. در غیر اینصورت عضویت حقوقی کاربر حذف خواهد شد.

 

4. هنگام سفارش، ثبت یک شماره معتبر و قابل دسترس و همچنین آدرس معتبر برای کاربران الزامی است.

 

5. مسئولیت وارد کردن اطلاعات اشتباه و غیر واقعی از قبیل نام و نام‌خانوادگی، آدرس و شماره تماس به عهده کاربر است.

 

6. مسئولیت عدم حضور کاربر در آدرس مشخص شده برای تحویل بسته های ارسالی بر عهده کاربر میباشد.

 

7. هرگونه کپی برداری، نشر، نمایش، بازسازی، انتقال مطالب و ساختار سایت به هر صورت بدون اجازه مالک ( شمس تجهیز ) ممنوع بوده و پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.

 

8. پس از ثبت سفارش توسط شما، همکاران ما اقدام به آماده نمودن و تهیه سفارش شما خواهند نمود لذا درصورتی که به هر نحو قصد لغو سفارشی را دارید این کار باید سریعا (زیر 1 ساعت) از طریق تماس تلفنی با شماره های  ذکر شده درون سایت صورت بگیرد. در غیر اینصورت به دلیل آماده سازی محصول و ارسال آن امکان لغو وجود ندارد.

 

9. در صورت پرداخت آنلاین و لغو سفارش (از سمت مشتری یا از سمت گروه صنعتی شمس تجهیز)، حداقل زمان برای بازگشت هزینه ارسالی 48 ساعت (در روزهای کاری) و به همان شماره حساب واریزی خواهد بود.

 

10. زمان ارسال سفارشات و آماده شدن آن ها، بسته به تعداد سفارش شما ، حجم کاری و … متفاوت است. لذا در هنگام انتخاب محصول به این مورد توجه فرمایید و زمان کاری آماده سازی را مد نظر قرار دهید. چنانچه قصد  پیگیری وضعیت سفارش خود را دارید با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید.

 

 

با آرزوی بهترین ها برای شما مشتری گرامی

 


قوانین سایت